انواع مجازی سازها

مجازی ساز ها نیز همانند انواع دیگر نرم افزارها از دیدهای گوناگون به انواع مختلفی تقسیم می شوند. به طور مثال از دید تجاری و رایگان، برخی مجازی ساز ها تجاری هستند و برای تهیه و استفاده آنها باید در بازه های زمانی تعیین شده هزینه ای جهت تهیه لایسنس آنها پرداخت گردد و همچنین مجازی سازهای دیگری وجود دارند که منبع باز (اوپن سورس) هستند و با استفاده از آنها می توان بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی سرور اختصاصی را به سرور مجازی تبدیل نمود.

serverاز دیگر انواع طبقه بندی، می توان مجازی سازها اینگونه تفکیک نمود که برخی از آن ها هنگام نصب مانند سیستم عامل برخورد می نمایند. به طور مثال در صورتی که شما از مجازی ساز VMWare بهره ببرید، نیازی به نصب سیستم عامل بر روی سرور خود ندارید و باید این مجازی ساز را به طور مستقیم مشابه یک سیستم عامل نصب نمایید البته این بدان معنا نیست که VMWare خود یک سیستم عامل کاملاً مستقل است بلکه هنگام نصب این مجازی ساز، فایل نصبی این پلتفورم شامل فایل ها و تنظیمات VMWare به همراه سیستم عامل CentOS به صورت یکجا نصب می گردند. به عبارت دیگر VMWare بر پایه این نسخه ازلینوکس پیاده سازی گردیده است اما برای نصب به صورت یک بسته نصبی کامل عمل می نماید اما از انواع دیگر می توان به مجازی ساز Xen اشاره نمود که برای نصب باید ابتدا از پیش نیاز Debian به عنوان سیستم عامل کمک گرفت. و همچنین هر یک از انواع دیگر مجازی سازها مانند KVM، OpenVZ، Virtuozzo و... نیز مزایا و مضرات خاص خود را دارند که به طور صرف هیچ گاه نمی توان گفت که بهترین مجازی ساز کدام یک از آن ها می باشد بلکه هر یک از این انواع در حقیقت برای کاربری و شرایطی خاص، به عنوان بهترین گزینه شما عمل خواهند کرد. 

بخشی از هارد کامپیوتر سرور است که VPS شما می تواند تصاحب کند.
توضیحات بیشتر
به میزان انتقال داده ای که VPS شما در یک بازه ی مشخص انجام میدهد گفته میشود.
اگر این مصرف بیشتر از حد مجاز باشد پس از مطلع کردن شمتری فاکتور اضافه مصرف برای آنها صادر خواهد شد.
توضیحات بیشتر
هر نرم افزاری که بر روی VPS نصب و راه اندازی میشود و همچنین وب سایت هایی که بر روی آن راه اندازی میکنید از رم ستفاده میکنند، در صورتی که مقدار رمی که در موقع ثبت سفارش برای ادامه ی کار VPS کافی نباشد میتوانید به هر اندازه که احتیاج داشته باشید سیستم خود را ارتقا دهید.
توضیحات بیشتر
هر نرم افزاری که بر روی VPS نصب و راه اندازی میشود و همچنین وب سایت هایی که بر روی آن راه اندازی میکنید از CPU ستفاده میکنند، در صورتی که CPU که در موقع ثبت سفارش برای ادامه ی کار VPS کافی نباشد میتوانید به هر اندازه که احتیاج داشته باشید سیستم خود را ارتقا دهید.

توضیحات بیشتر
سرورهای ما بر روی دیتا سرور قدرتمند فن آوا قرار دارد.
توضیحات بیشتر
سرعت پورت اینترنت تحویلی به دیتا سنتر 1 Gbمی باشد که به صورت اشتراکی تقسیم می شد.
مجازی سازی توسط VMware ESXi انجام می گیرد.
آپتایم بسیار بالا در کلیه سرویس ها نزدیک به 100%
سرورهای ما در داخل ایران هستند که این مزیتی در جهت سرعت و دسترسی محسوب میشود.
توضیحات بیشتر
بک آپ هاست (Backup)  هم میتواند توسط هاست گرفته شود و هم توسط خود کاربر. کاربر می تواند از طریق پنل کاربری خود از اطلاعات هاست نسخه ی پشتیبان تهیه نماید. شرکت های هاستینگ نیز این نسخه ی پشتیبان را تهیه میکنند. به عنوان مثال تگرا هاست به صورت اتوماتیک و روزانه نسخه ی پشتیان از 14 روز گذشته را از کل سرور تهیه میکند
SAS نسل جدیدی از پروتکل های ارتباطی است که جهت استفاده در وسایل انتقال اطلاعات سرعت بالا طراحی شده است.
توضیحات بیشتر
ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت.
توضیحات بیشتر
ایجاد دسترسی مستقیم به سرویس جدا از ریموت
توضیحات بیشتر
اين نوع از فايروال ها که به آنان فايروال های شبکه نيز گفته می شود ، بين کامپيوتر شما (و يا شبکه) و کابل قرار خواهند گرفت .
توضیحات بیشتر
دسترسی به سیتم مونیتورینگ سیستم بسیار قوی
توضیحات بیشتر
قطعات سرور تماما اورجینال و از برند معروف در زمینه ی سرور، hp می باشند.
هارددیسک های SAS در مقایسه با تکنولوژی SATA دارای سرعتی به مراتب بالاتر است.
توضیحات بیشتر
هارددیسک های SAS به دلیل استفاده از RAID در مقایسه با تکنولوژی SSD دارای سرعتی به مراتب بالاتر است.
توضیحات بیشتر
WebsitePanel جهت استفاده به عنوان کنترل پانل هاست ویندوز می باشد و به منظور کنترل و مدیریت وبگاه عرضه می شود
توضیحات بیشتر
ZPanel یک نرم افزار رایگان برای دانلود و استفاده است که به عنوان یک کنترل پنل وب هاستینگ مورد استفاده قرار می گیرد
توضیحات بیشتر
سی پنل Cpanel کامل ترین و جامع ترین ، آسانترین و کارآمدترین پنل کنترل هاست های تحت لینوکس می باشد
توضیحات بیشتر
پلسک (Plesk) از جمله بهترین کنترل پنل های موجود در دنیا است که در محیطی بسیار ساده ، امکانات مدیریت خدمات وب را مهیا کرده است.
توضیحات بیشتر
هاست لینوکس خرید هاست لینوکس خرید سرور مجازی خرید هاست لینوکس ارزان