نرم افزار Remote Desktop Connection

نرم افزار Remote Desktop Connection نرم افزاری است به منظور برقراری ارتباط بین یک رایانه با سیستم عامل ویندوز و رایانه دیگری با سیستم عامل ویندوز که در یک شبکه هستند و یا هر دو رایانه به اینترنت متصل باشند. به طور مثال شما با قعال کردن قابلیت Remote در رایانه خود در محل کار، به صرف روشن بودن رایانه کاری و اتصال آن به شبکه اینترنت چهانی می توانید در خانه خود بمانید و با استفاده از آی پی اختصاصی و ثابتی که برای آن تعبیه نموده اید، به تمام فایل ها و اطلاعات خود در رایانه کاری خود دسترسی داشته و اقدام به مدیریت و انجام فعالیت در آن سیستم نمایید.

به منظور برقراری ارتباط با یک کامپیوتر علاوه بر نیاز به یک آی پی معبن، باید سیستم مقصد روشن بوده، به اینترنت متصل و قابلیت Remote در آن فعال شده باشد. و علاوه بر این شما اجازه دسترسی به این سرور را داشته باشید. بدین منظور شما باید به عنوان کاربران رایانه مقصد در آن سیستم تعریف شده باشید و دیوار آتش یا Firewall سیستم مقصد اجازه دسترسی شما به آن سیستم را بدهد. و اگر نام کاربری شما در این رایانه بدون رمز عبور تعریف شده است، برای امکان دسترسی به رایانه از طریق Remote لزوماً باید برای نام کاربری خود یک رمز عبور تعریف نمایید.

Remote Desktop Connection 

پس از این، برای برقراری ارتباط کافی است در Start سیستم عامل ویندوز رایانه خود نرم افزار Remote Desktop Connecction را جستجو نموده و در نرم افزار اجرا شده، در فیلد مربوط به نشانی رایانه،  آی پی مقصد را وارد نمایید. البته لازم به دکر است به منظور افزایش امنیت سرور، می توان پورت خاصی را به برقراری ارتباط از طریق Remote قرار داد تا امکان نفوذ به سرور تا حدی کاهش یابد که در صورتی که شما در سرورتان پورت هم تعیین نموده اید باید هنگام ریموت زدن، آی پی مقصد را به صورت کامل وارد نموده و سپس کاراکتر ":" و بعد پورت معین شده را یادداشت نمایید و به سادگی پس از برقراری ارتباط با رایانه مقصد، نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری خود را وارد نموده و به انجام فعالیت های خود بپردازید.

بخشی از هارد کامپیوتر سرور است که VPS شما می تواند تصاحب کند.
توضیحات بیشتر
به میزان انتقال داده ای که VPS شما در یک بازه ی مشخص انجام میدهد گفته میشود.
اگر این مصرف بیشتر از حد مجاز باشد پس از مطلع کردن شمتری فاکتور اضافه مصرف برای آنها صادر خواهد شد.
توضیحات بیشتر
هر نرم افزاری که بر روی VPS نصب و راه اندازی میشود و همچنین وب سایت هایی که بر روی آن راه اندازی میکنید از رم ستفاده میکنند، در صورتی که مقدار رمی که در موقع ثبت سفارش برای ادامه ی کار VPS کافی نباشد میتوانید به هر اندازه که احتیاج داشته باشید سیستم خود را ارتقا دهید.
توضیحات بیشتر
هر نرم افزاری که بر روی VPS نصب و راه اندازی میشود و همچنین وب سایت هایی که بر روی آن راه اندازی میکنید از CPU ستفاده میکنند، در صورتی که CPU که در موقع ثبت سفارش برای ادامه ی کار VPS کافی نباشد میتوانید به هر اندازه که احتیاج داشته باشید سیستم خود را ارتقا دهید.

توضیحات بیشتر
سرورهای ما بر روی دیتا سرور قدرتمند فن آوا قرار دارد.
توضیحات بیشتر
سرعت پورت اینترنت تحویلی به دیتا سنتر 1 Gbمی باشد که به صورت اشتراکی تقسیم می شد.
مجازی سازی توسط VMware ESXi انجام می گیرد.
آپتایم بسیار بالا در کلیه سرویس ها نزدیک به 100%
سرورهای ما در داخل ایران هستند که این مزیتی در جهت سرعت و دسترسی محسوب میشود.
توضیحات بیشتر
بک آپ هاست (Backup)  هم میتواند توسط هاست گرفته شود و هم توسط خود کاربر. کاربر می تواند از طریق پنل کاربری خود از اطلاعات هاست نسخه ی پشتیبان تهیه نماید. شرکت های هاستینگ نیز این نسخه ی پشتیبان را تهیه میکنند. به عنوان مثال تگرا هاست به صورت اتوماتیک و روزانه نسخه ی پشتیان از 14 روز گذشته را از کل سرور تهیه میکند
SAS نسل جدیدی از پروتکل های ارتباطی است که جهت استفاده در وسایل انتقال اطلاعات سرعت بالا طراحی شده است.
توضیحات بیشتر
ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت.
توضیحات بیشتر
ایجاد دسترسی مستقیم به سرویس جدا از ریموت
توضیحات بیشتر
اين نوع از فايروال ها که به آنان فايروال های شبکه نيز گفته می شود ، بين کامپيوتر شما (و يا شبکه) و کابل قرار خواهند گرفت .
توضیحات بیشتر
دسترسی به سیتم مونیتورینگ سیستم بسیار قوی
توضیحات بیشتر
قطعات سرور تماما اورجینال و از برند معروف در زمینه ی سرور، hp می باشند.
هارددیسک های SAS در مقایسه با تکنولوژی SATA دارای سرعتی به مراتب بالاتر است.
توضیحات بیشتر
هارددیسک های SAS به دلیل استفاده از RAID در مقایسه با تکنولوژی SSD دارای سرعتی به مراتب بالاتر است.
توضیحات بیشتر
WebsitePanel جهت استفاده به عنوان کنترل پانل هاست ویندوز می باشد و به منظور کنترل و مدیریت وبگاه عرضه می شود
توضیحات بیشتر
ZPanel یک نرم افزار رایگان برای دانلود و استفاده است که به عنوان یک کنترل پنل وب هاستینگ مورد استفاده قرار می گیرد
توضیحات بیشتر
سی پنل Cpanel کامل ترین و جامع ترین ، آسانترین و کارآمدترین پنل کنترل هاست های تحت لینوکس می باشد
توضیحات بیشتر
پلسک (Plesk) از جمله بهترین کنترل پنل های موجود در دنیا است که در محیطی بسیار ساده ، امکانات مدیریت خدمات وب را مهیا کرده است.
توضیحات بیشتر
هاست لینوکس خرید هاست لینوکس خرید سرور مجازی خرید هاست لینوکس ارزان